Leopoly | Easy 3D/VR/AR solutions

3D Artist

Díjnyertes, 3D technológiával foglalkozó csapatunk, a Leopoly Kft. teljes munkaidőre keres munkatársat:

3D Grafikust

A Leopoly a világ vállalatainak fejleszt innovatív szoftver megoldásokat, amellyel olyan modern technológiák előnyei aknázhatók ki, mint a 3D nyomtatás, 3D szkennelés és a virtuális valóság. Célunk hogy meghatározó szereplővé váljunk az üzleti, digitális tárgyalkotás és perszonalizációs szolgáltatások piacán.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkakör: 3D Grafikus

Elvárások:

  • Valamely 3D grafika szoftver átfogó ismerete (Blender, 3ds May, Maya)
  • 1+ év releváns munkatapasztalat
  • Önálló feladatelemzés, munkavégzés és transzparens kommunikáció
  • Csapatban való precíz munkavégzésre képesség és igény
  • Rugalmasság
  • Angol nyelvtudás: írás és olvasás

Előny:

  • VR/AR területen szerzett tapasztalat
  • Game industryban szerzett tapasztalat
  • Unity szoftverismeret

Feladatok:

  • 3D assetek készítése
  • Általános designer feladatok ellátása oktatási szimulációs, tréning alkalmazásokhoz
  • 3D jelenetek létrehozása, VR terek berendezése
  • Látványtervek készítése kis játékokhoz, oktatási szimulációs alkalmazásokhoz
  • UI tervezésben, és általános designer feladatokban részvétel

Amit kínálunk:

  • A legújabb VR/AR/MR eszközökre való  tervezés
  • Szakmai kihívás, egyedülálló projektek tervezése nemzetközi piacra
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal és dinamikus, barátságos csapat
  • Aktuális geek cuccok: 3D nyomtatók, 3D szkennerek, Virtuális Valóság eszközök (HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft Mixed Reality devices, zSpace stb.)
  • Iroda Budapesten metró mellett
  • Jó kávé és finom tea, puding, joghurt, túró rudi

Fényképes önéletrajzzal és portfólióval a [email protected] email címen.